LTF4022T-100M-D
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
LTF4022T-100M-D
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 1.2A 190 MOHM SMD
Auf Lager : 806
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 950mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 190mOhm
Inductance 10 µH