LTR100JZPF2202
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
LTR100JZPF2202
Hersteller:
Rohm Semiconductor
Paket:
1225
Beschreibung:
RES 22K OHM 1% 2W 1225
Auf Lager : 4000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1225
Ratings AEC-Q200
Resistance 22 kOhms
Series LTR
Power (Watts) 2W