LTR100JZPJ751
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
LTR100JZPJ751
Paket:
1225
Beschreibung:
RES 750 OHM 5% 2W WIDE 2512
Auf Lager : 4000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1225
Ratings AEC-Q200
Resistance 750 Ohms
Series LTR
Power (Watts) 2W