LTR18EZPF4700
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
LTR18EZPF4700
Paket:
0612
Beschreibung:
HIGH POWER CHIP RESISTOR
Auf Lager : 9752
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.027" (0.68mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0612
Ratings AEC-Q200
Resistance 470 Ohms
Series LTR
Power (Watts) 0.75W, 3/4W