LTR18EZPF5602
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
LTR18EZPF5602
Hersteller:
Rohm Semiconductor
Paket:
0612 (1632 Metric)
Beschreibung:
RES SMD 56K OHM 3/4W 1206 WIDE
Auf Lager : 3680
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0612 (1632 Metric)
Ratings AEC-Q200
Resistance 56 kOhms
Series LTR
Power (Watts) 0.75W, 3/4W