LTR18EZPJLR47
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
LTR18EZPJLR47
Paket:
0612
Beschreibung:
RES 0.47 OHM 5% 1W 0612
Auf Lager : 5000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.027" (0.68mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient 0/ +150ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0612
Ratings AEC-Q200
Resistance 470 mOhms
Series LTR
Power (Watts) 1W