LTR50UZPJ512
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
LTR50UZPJ512
Beschreibung:
RES SMD 5.1K OHM 1W 2010 WIDE
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 5.1 kOhms
Series LTR
Power (Watts) 1W