LU1-074-500
Rosenberger
Produkt-Nr.:
LU1-074-500
Hersteller:
Rosenberger
Beschreibung:
CBL ASSY 2.92MM JACK-PLUG 19.69"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Cable Type RTK 106
1st Connector 2.92mm Jack
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector 2.92mm Plug
1st Connector Mounting Type -
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type -
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Rosenberger
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style 2.92mm to 2.92mm
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 40 GHz