LVD75E100
Sensata-Crydom
Produkt-Nr.:
LVD75E100
Hersteller:
Sensata-Crydom
Beschreibung:
SSR RELAY SPST-NO 100A 3-75V
Benutzer handbuch
Load Current 100 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type DC
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 3 V ~ 75 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series LVD
Package / Case Hockey Puck
On-State Resistance (Max) 5 mOhms
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 24 ~ 25VDC