LVM5JB62L0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
LVM5JB62L0
Beschreibung:
RES 0.062 OHM 5% 5W RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 1.047" (26.60mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.520" L x 0.382" W (13.21mm x 9.70mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 62 mOhms
Series LVM
Power (Watts) 5W