LW1500230
LabTech Inc.
Produkt-Nr.:
LW1500230
Hersteller:
LabTech Inc.
Beschreibung:
H150-1500 Recirculating Chiller
Auf Lager : 4
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 8°C ~ 35°C
Series H150
Flow Rate 1.7GPM (6.4LPM)
Product Type Active, Recirculating Chiller
Voltage 230VAC
Mfr LabTech Inc.
Dimensions - Overall 27.00" L x 15.00" W x 23.00" H (685.8mm x 381.0mm x 584.2mm)
Features Touchscreen Temperature Control
Package Tape & Box (TB)
Power - Cooling 1500 W