LWC75-A-L14
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
LWC75-A-L14
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
CBL CLIP WIRE SADDLE GRAY ADH
Auf Lager : 199
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Color Gray
Panel Hole Size -
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Adhesive
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Type Attributes Locking, Round
Screw Size -
Series -
Type Clip, Wire Saddle on Base
Panel Thickness -
Length 1.480" (37.59mm)
Mfr Panduit Corp
Height 0.900" (22.86mm)
Features -
Bundle Center to Mounting Center -
Package Bulk
Width 1.240" (31.50mm)
Material Thickness -
Adhesive Rubber Based
Opening Size 0.750" (19.05mm)