LWW1008JTR47
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
LWW1008JTR47
Paket:
1008
Beschreibung:
1008, 5%, R47 Inductance (nH)
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 45 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.084" (2.13mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 470 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.19Ohm Max
Inductance 470 nH
Series LWW
Type Wirewound
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 450MHz