LX8384-15IDD
Microsemi Corporation
Produkt-Nr.:
LX8384-15IDD
Beschreibung:
IC REG CONV 1OUT 1.5V 5A TO263
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Series -
Applications Converter, Intel Pentium® P54C-VRE
Package / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
Voltage - Output 1.5V
Mfr Microsemi Corporation
Package Tube
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Voltage - Input 4.75V ~ 10V