M0976-A-35-SS
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
M0976-A-35-SS
Beschreibung:
METRIC ROUND SWAGE SPACERPLAIN S
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.146" (3.70mm)
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.315" (8.00mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.350" (8.89mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)