M1201-4007-B
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
M1201-4007-B
Beschreibung:
METRIC ROUND STANDOFFPLAIN BRASS
Benutzer handbuch
Diameter - Inside -
Color -
Material Brass
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.512" (13.00mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.157" (4.00mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)