M1402-5008-B
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
M1402-5008-B
Beschreibung:
METRIC HEX STANDOFFPLAIN BRASS10
Benutzer handbuch
Diameter - Inside -
Color -
Material Brass
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.394" (10.00mm) Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 0.197" (5.00mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)