M1609-A-3506-B
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
M1609-A-3506-B
Beschreibung:
METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN
Benutzer handbuch
Diameter - Inside -
Color -
Material Brass
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.394" (10.00mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.350" (8.89mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)