M2004-02-644.5313
Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
M2004-02-644.5313
Paket:
36-CLCC
Beschreibung:
IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Ratio - Input:Output 2:1
Differential - Input:Output Yes/Yes
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 36-CLCC
PLL Yes
Series -
Input LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL
Package / Case 36-CLCC
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Output LVPECL
Mfr Renesas Electronics America Inc
Divider/Multiplier Yes/No
Number of Circuits 1
Package Tube
Frequency - Max 644.5313MHz