M2012-D-3506-S
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
M2012-D-3506-S
Beschreibung:
METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.201" (5.10mm)
Color -
Material Steel
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.315" (8.00mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.362" (9.20mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)