M2017-D-4007-SS
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
M2017-D-4007-SS
Beschreibung:
METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.201" (5.10mm)
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.315" (8.00mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.559" (14.20mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)