M2PJ-5701-24E
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
M2PJ-5701-24E
Beschreibung:
INDICATOR RECT 24V WHITE PNL MNT
Benutzer handbuch
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 1.20" x 0.93" (30.50mm x 23.50mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings DC
Lens Style Rectangle with Flat Top
Series M2P
Type LED
Voltage 24V
Mfr Omron Automation and Safety
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Rectangle
Current -
Lens Size 26.10mm x 18.90mm