M3V-50-PIN
MACOM Technology Solutions
Produkt-Nr.:
M3V-50-PIN
Beschreibung:
POWER DIVIDER,3-WAY
Auf Lager : 10
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Insertion Loss 0.75dB
Series -
Package / Case TO-5
Specifications Isolation (Min) 25dB, 1.3 VSWR (Max), 2° Imbalance (Max)
Mfr MACOM Technology Solutions
Frequency 300 MHz ~ 50 MHz
Package Tray
Size / Dimension 0.358" Dia x 0.406" L (9.10mm x 10.30mm)