M40-1100900
Harwin Inc.
Produkt-Nr.:
M40-1100900
Hersteller:
Harwin Inc.
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 9POS 1.00MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Number of Rows 1
Number of Positions 9
Color -
Contact Type Female Socket
Row Spacing -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type -
Product Status Active
Insulation Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Series M40
Note Contacts Not Included
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.039" (1.00mm)