M43P204KB40
Vishay Spectrol
Produkt-Nr.:
M43P204KB40
Hersteller:
Vishay Spectrol
Beschreibung:
TRIMMER 200K OHM 0.75W PC PIN
Auf Lager : 388
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Termination Style PC Pins
Tolerance ±10%
Number of Turns 18
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 0.252" x 0.189" Face (6.40mm x 4.80mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 200 kOhms
Series 43
Power (Watts) 0.75W, 3/4W