M50-2000005
Harwin Inc.
Produkt-Nr.:
M50-2000005
Hersteller:
Harwin Inc.
Beschreibung:
CONN SHUNT 1.27MM BLACK W/HANDLE
Auf Lager : 29447
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Housing Material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Voltage Rating -
Color Black
Contact Finish Thickness 1.00µin (0.025µm)
Current Rating (Amps) 1A
Contact Finish Gold
Gender Female Sockets
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Number of Positions or Pins (Grid) 2 (1 x 2)
Series Archer M50
Type Closed Top, Grip
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)
Height 0.217" (5.50mm)