M50-3301342
Harwin Inc.
Produkt-Nr.:
M50-3301342
Beschreibung:
CONN RCPT 26POS IDC 30AWG GOLD
Auf Lager : 10927
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 26
Color -
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Latch Holder
Product Status Active
Wire Gauge 30 AWG
Series Archer M50
Wire Type Ribbon Cable
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)