M55-8001242-0300A
Harwin Inc.
Produkt-Nr.:
M55-8001242-0300A
Hersteller:
Harwin Inc.
Beschreibung:
CBL ASSEM 1.27MM 12POS F-F 300MM
Auf Lager : 54
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Usage -
Number of Positions 12
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Product Status Active
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series -
Length 0.984' (300.00mm, 11.81")