M70Y101KB25
Vishay Spectrol
Produkt-Nr.:
M70Y101KB25
Hersteller:
Vishay Spectrol
Beschreibung:
SFERNICE POTENTIOMETERS & TRIMME
Auf Lager : 86
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Termination Style PC Pins
Tolerance ±10%
Number of Turns 20
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 0.325" x 0.196" Face (8.25mm x 4.98mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 100 Ohms
Series 70
Power (Watts) 0.5W, 1/2W