Harwin Inc.
Produkt-Nr.:
M7683-05
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
14MM JUMPER SKT W/HNDL BLUE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.494
$0.494
10
$0.42845
$4.2845
25
$0.3914
$9.785
50
$0.36841
$18.4205
100
$0.353115
$35.3115
250
$0.322392
$80.598
500
$0.30704
$153.52
1000
$0.253308
$253.308
2500
$0.23028
$575.7
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Housing Material | Polyester |
| Voltage Rating | 250V |
| Color | Blue |
| Contact Finish Thickness | 5.11µin (0.130µm) |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | Gold |
| Gender | Female Sockets |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 2 (1 x 2) |
| Series | M76 |
| Type | Closed Top, Grip |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Height | 0.551" (14.00mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | M7683 |