Harwin Inc.
Produkt-Nr.:
M7686-05
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CLOSED TOP JUMPER SOCKET
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.38095
$3.8095
25
$0.33554
$8.3885
50
$0.30837
$15.4185
100
$0.29621
$29.621
250
$0.265962
$66.4905
500
$0.253878
$126.939
1000
$0.211565
$211.565
2500
$0.193439
$483.5975
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Housing Material | Polyester |
| Voltage Rating | 250V |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 5.11µin (0.130µm) |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | Gold |
| Gender | Female Sockets |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 2 (1 x 2) |
| Series | M76 |
| Type | Closed Top, Grip |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Height | 0.394" (10.00mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | M7686 |