Harwin Inc.
Produkt-Nr.:
M7971-05
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
JUMPER SKT W HANDLE BLUE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4655
$0.4655
10
$0.4066
$4.066
25
$0.37202
$9.3005
50
$0.34998
$17.499
100
$0.335445
$33.5445
250
$0.30628
$76.57
500
$0.291688
$145.844
1000
$0.240644
$240.644
2500
$0.218766
$546.915
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Housing Material | Polyester, Glass Filled |
| Voltage Rating | 250V |
| Color | Blue |
| Contact Finish Thickness | 5.11µin (0.130µm) |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | Gold |
| Gender | Female Sockets |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 2 (1 x 2) |
| Series | M79 |
| Type | Closed Top, Grip |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Height | 0.406" (10.31mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | M7971 |