Harwin Inc.
Produkt-Nr.:
M80-1030698S
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 6POS 2.00MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.7765
$1.7765
10
$1.5466
$15.466
100
$1.38225
$138.225
500
$1.151875
$575.9375
1000
$0.987326
$987.326
5000
$0.875425
$4377.125
10000
$0.855684
$8556.84
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 6 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Holder |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyester, Glass Filled |
| Series | Datamate L-Tek |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | M80-103 |