Harwin Inc.
Produkt-Nr.:
M80-4130698
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 6POS 2.00MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.6405
$6.6405
10
$6.00305
$60.0305
25
$5.67074
$141.7685
50
$5.53242
$276.621
100
$5.255875
$525.5875
250
$4.702614
$1175.6535
500
$4.425974
$2212.987
1000
$3.872732
$3872.732
2500
$3.679094
$9197.735
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 6 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Screw Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled |
| Series | Datamate J-Tek |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | Mating Flange, Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | M80-413 |