Harwin Inc.
Produkt-Nr.:
M80-4132498
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 24POS 2.00MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.0775
$7.0775
10
$6.39825
$63.9825
25
$6.04466
$151.1165
50
$5.89703
$294.8515
100
$5.602245
$560.2245
250
$5.012542
$1253.1355
500
$4.717662
$2358.831
1000
$4.127959
$4127.959
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 24 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Screw Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled |
| Series | Datamate J-Tek |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | Mating Flange, Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | M80-413 |