Harwin Inc.
Produkt-Nr.:
M80-4134298
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 42POS 2.00MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.619
$7.619
10
$6.8856
$68.856
25
$6.50484
$162.621
50
$6.34619
$317.3095
100
$6.028795
$602.8795
250
$5.394214
$1348.5535
500
$5.076914
$2538.457
1000
$4.442295
$4442.295
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 42 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Screw Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled |
| Series | Datamate J-Tek |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | Mating Flange, Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | M80-413 |