M80-4602005
Harwin Inc.
Produkt-Nr.:
M80-4602005
Hersteller:
Harwin Inc.
Beschreibung:
CONN RCPT 20POS CRIMP 22AWG GOLD
Auf Lager : 25
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 20
Color Black
Contact Finish Thickness 11.8µin (0.30µm)
Contact Finish Gold
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type -
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Series Datamate J-Tek
Wire Type Discrete
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.079" (2.00mm)