M8340109K4701GCD03
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
M8340109K4701GCD03
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
10-SIP
Beschreibung:
RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SIP
Auf Lager : 91
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Military
Number of Resistors 9
Height - Seated (Max) 0.195" (4.95mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.983" L x 0.098" W (24.97mm x 2.49mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 10-SIP
Series Military, MIL-PRF-83401/09, RZ090
Power Per Element 120mW