Heyco Products Corporation
Produkt-Nr.:
M8438
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LTCG 1 NPT GRAY-NO NUT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.059
$3.059
5
$2.9051
$14.5255
10
$2.82815
$28.2815
25
$2.75196
$68.799
50
$2.67558
$133.779
100
$2.52263
$252.263
250
$2.369756
$592.439
500
$2.2933
$1146.65
1000
$2.216854
$2216.854
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 115°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.590" (14.99mm) |
| Thread Length | 0.760" (19.30mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Gray |
| Panel Hole Size | 1.327" (33.7mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Thread Size | 1" NPT |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 1.000" (25.40mm) |
| Includes | - |
| Series | Heyco®-Tite |
| Type | Cable Grip |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Package | Box |
| Base Product Number | - |
| Conduit Hub Size | - |