M8RX25GB4DGA
Panasonic Industrial Automation Sales
Produkt-Nr.:
M8RX25GB4DGA
Beschreibung:
MOTOR INDUCT 80MM 100V 25W
Benutzer handbuch
Torque - Rated (oz-in / mNm) 21.24 / 150
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Diameter - Shaft -
Termination Style Wire Leads
Approval Agency CCC, CE, cULus
Encoder Type -
Voltage - Rated 110, 115VAC
Size / Dimension Square - 3.150" x 3.150" (80.00mm x 80.00mm)
Product Status Active
Mounting Hole Spacing 3.701" (94.00mm)
Weight -
Length - Shaft and Bearing 0.445" (11.30mm)
RPM 1625 RPM
Function Standard
Series -
Type AC Motor
Power - Rated 25W