M9105/M10-01
Sensata-BEI Sensors
Produkt-Nr.:
M9105/M10-01
Beschreibung:
MALE MAGNET SUPPORT 10 MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Series M9105
For Use With/Related Products ACW and TCW Sensors
Package / Case Cylinder
Housing Material -
Size 0.472" Dia x 0.98" L (12.0mm x 25.0mm)