STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
M95256-WDW6TP
Hersteller:
Paket:
8-TSSOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC EEPROM 256KBIT SPI 8TSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.7505
$0.7505
10
$0.6802
$6.802
25
$0.67146
$16.7865
50
$0.66728
$33.364
100
$0.596695
$59.6695
250
$0.591622
$147.9055
500
$0.582882
$291.441
1000
$0.56202
$562.02
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Clock Frequency | 20 MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Memory Interface | SPI |
| Memory Organization | 32K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | 5ms |
| Memory Size | 256Kbit |
| Package / Case | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 5.5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | EEPROM |
| Base Product Number | M95256 |