C&K
Produkt-Nr.:
MA00S1NCGF
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWITCH ROTARY 10POS 250MA 125V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$31.4355
$31.4355
5
$26.9344
$134.672
10
$25.2377
$252.377
25
$23.17164
$579.291
40
$21.695862
$867.83448
80
$20.367411
$1629.39288
240
$19.186751
$4604.82024
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Positions | 10 |
| Number of Poles per Deck | 1 |
| Index Stops | Continuous |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Flatted (3.17mm Dia) |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 6.60mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 250mA (AC/DC) |
| Contact Finish | Gold |
| Angle of Throw | 36° |
| Actuator Length | 10.16mm |
| Mounting Type | Panel Mount, Through Hole |
| Product Status | Active |
| Depth Behind Panel | 10.42mm |
| Circuit per Deck | SP10T |
| Series | M |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Contact Timing | Non-Shorting (BBM) |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | C&K |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Package | Tray |
| Number of Decks | 1 |
| Base Product Number | MA00S1N |