MA1206CG221J101
Meritek
Produkt-Nr.:
MA1206CG221J101
Hersteller:
Meritek
Beschreibung:
1206 220PF 100V NPO 5%
Auf Lager : 8000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 2000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance ±5%
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Series MA
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.031" (0.80mm)
Mfr Meritek
Capacitance 220 pF