Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
MA16AP20C3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SENSOR REED SWITCH NC CBL LEADS
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$356.3545
$356.3545
5
$351.0402
$1755.201
10
$329.76495
$3297.6495
25
$308.48932
$7712.233
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C |
| Must Release | 12 ~ 25mm |
| Must Operate | 7 ~ 12mm |
| Holding Force | - |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Cable Leads |
| Voltage Rating | 230VAC |
| Actuator Type | Non-Contact |
| Current Rating (Amps) | 2A (AC) |
| Approval Agency | CE, cULus |
| Circuit | DPST-NC |
| Conduit Thread Size | - |
| Product Status | Active |
| Series | MA-STI |
| Type | Magnetic |
| Voltage - Supply | - |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MA16AP |