MA3216-102T4
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
MA3216-102T4
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 4LN
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 800mOhm
Impedance @ Frequency 1 kOhms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.035" (0.90mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series MA
Package / Case 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad
Number of Lines 4
Current Rating (Max) 50mA