Amphenol Sine Systems Corp
Produkt-Nr.:
MA7CAP1200-S2-KIT
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$42.0185
$42.0185
10
$38.55765
$385.5765
25
$37.07508
$926.877
50
$35.83932
$1791.966
100
$33.861895
$3386.1895
250
$32.87323
$8218.3075
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 160V |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Shell Size, MIL | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Nickel |
| Shell Size - Insert | M23-12 |
| Mfr | Amphenol Sine Systems Corp |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Features | Backshell, Coupling Nut |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -20°C ~ 130°C |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Silver |
| Termination | Crimp |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded |
| Orientation | N (Normal) |
| Mounting Feature | - |
| Series | MotionGrade™ Elite M23 Signal Series, Threaded |
| Shell Material | Zinc Die Cast |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MA7CAP |