MACOM Technology Solutions
Produkt-Nr.:
MAALSS0044TR-3000
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC AMP GPS 1.5GHZ-1.6GHZ 8SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 8mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5V |
| Test Frequency | - |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Frequency | 1.5GHz ~ 1.6GHz |
| Noise Figure | 1.55dB |
| P1dB | 6dBm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| RF Type | General Purpose |
| Gain | 21dB |
| Base Product Number | MAALSS0044 |