MACOM Technology Solutions
Produkt-Nr.:
MAAM-007947-CA3602
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
IC RF AMP GPS 100MHZ-2.7GHZ
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Mounting Type | Connector Mount |
| Current - Supply | 63mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | MAAM-007947-CA3602 |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Voltage - Supply | 15V |
| Test Frequency | 100MHz ~ 2.7GHz |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Frequency | 100MHz ~ 2.7GHz |
| Noise Figure | 7dB |
| P1dB | 14dBm |
| Package | Tray |
| RF Type | General Purpose |
| Gain | 15dB |
| Base Product Number | MAAM-007947 |