Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
MAC12SNG
Hersteller:
Paket:
TO-220AB
Charge:
-
Beschreibung:
TRIAC SENS GATE 800V 12A TO220AB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.5105
$1.5105
10
$1.3509
$13.509
100
$1.053265
$105.3265
500
$0.870105
$435.0525
1000
$0.686926
$686.926
2000
$0.641136
$1282.272
5000
$0.609074
$3045.37
10000
$0.586178
$5861.78
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C (TJ) |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 10 mA |
| Configuration | Single |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.5 V |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 5 mA |
| Triac Type | Logic - Sensitive Gate |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220AB |
| Voltage - Off State | 800 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Box |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 12 A |
| Base Product Number | MAC12 |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 90A @ 60Hz |